PRZEBIEG
CASTINGU
Etap I 30.07.2018r. – 09.08.2018r. Zgłoszenie.
Stage 1
Etap II 30.07.2018r. – 12.08.2018r. Głosowanie Internautów, które wyłoni 30 najlepszych filmów. Pierwsze 5 filmów – z największą liczbą głosów otrzymują nagrodę – kosz podarunkowy o wartości 300zł!
Stage 2
Etap III 20.08.2018r. - 22.08.2018r. Specjalne Jury wybierze z finalistów, JEDEN, TEN NAJLEPSZY FILM. Zwycięzca otrzyma 10 000 złotych i weźmie udział w nowej kampanii Lidla „Więcej na radość z życia”.
SIMONA PETRUCCI I MARCO BRUNETTI
SIMONA PETRUCCI I MARCO BRUNETTI Simona i Marco z Rzymu. Mieszkają w Polsce, a miejsce, w którym żyją, to ich ukochane Trójmiasto. ONA, jest wizażystką. ON, pracuje w marketingu, uczy włoskiego. Uwielbiają robić desery.
MONIKA I WOJCIECH KOSICCY
MONIKA I WOJCIECH KOSICCY Monika i Wojciech mieszkają w Gdyni, mają dwie córki Kaję i Helenę. Prócz świeżości morskiej bryzy, cenią sobie świeżość i smak produktów Pilos.
ANIA I BARTEK KASZUB
ANIA I BARTEK KASZUB Ania i Bartek z Poznania. Rodzice trojaczków – Mai, Kasi i Filipa. Używanie 800 sztuk pieluszek miesięcznie sprawia, że są ekspertami. ONA, jest grafikiem komputerowym. ON, pracuje w marketingu.
ELWIRA I FAUSTYNKA DYLNICKIE
ELWIRA I FAUSTYNKA DYLNICKIE Elwira i córka Faustynka z Gliwic. ONA, jest dietetykiem. Wie doskonale, czego najbardziej potrzebuje jej córeczka, by prawidłowo się rozwijać. ONA, jest córeczką i uwielbia jeść, to co mama przygotuje.
PANOWIE JAKUBOSZCZAK
PANOWIE JAKUBOSZCZAK Marcin i Piotr z Mosiny. Prowadzą wraz z teściem – Kazimierzem, firmę budowlaną. Zajmują się montażem rusztowań, każdego dnia ciężko pracują, dlatego docenili pożywne produkty marki Pikok.